آسان , استوک بخر!! ‌    


آسان استوک ‌‌بزرگترین فروشگاه اینترنتی تخصصی لوازم یدکی استوک (کره ای ٫ ژاپنی و اروپایی ) و نو در ایران است.

فروشگاه اینترنتی آسان استوک در سال۹۹ با هدف خدمات دهی نوین و به روزاینترنتی  در زمینه لوازم یدکی استوک و نو  اصلی و فابریکی شروع به فعالیت نموده است .

دسترسی برای همه مشتریان به دلایل مختلفی (ترافیک ، ناآشنا بودن نسبت به قطعات اصلی و غیر اصلی یا تعمیری و ...)به قطعات یدکی استوک امکانپذیر  نیست ، فروشگاه اینترنتی آسان استوک تمامی این مشکلات را در نظرگرفته و بر آن است که با یاری شما مشتریان گرامی تمامی موانع را از سر راه بردارد .


نمونه خدمات فروشگاه آسان استوک:

   ۱- شیوه های پرداخت :

          - پرداخت در محل پس از رویت و اطمینان از سالم بودن کالا

          - پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

   ۲ - تحویل رایگان در اسرع وقت :

          - تحویل رایگات فقط در تهران

          - برای مشتریانی که از شهرستانها سفارش دهند تا باربری رایگان

   ۳ - تضمین اصالت کالا و بازگشت مرجوعی

   ۴ - پشتیبانی ۲۴ ساعته

   ۵ - مشاوره در زمینه لوازم یدکی استوک


هدف ما سهولت و دسترسی آسان وسریع مشتریان گرامی به لوازم یدکی استوک و نو خودرو با اطمینان خاطر بالا و بدون اتلاف وقت می باشد. یک فروشگاه معتبر حتما به فکر مشریان که سرمایه اصلی آن است وآینده کاری خود می باشد و نمی خواهدکه با فروختن لوازم یدکی معیوب مشتری خود را از دست بدهد به همین دلیل نهایت تلاش خودرا می کند تا جنسی که به دست مشتری می دهد سالم باشد و مشتری راضی باشد فقط به قیمت آنها دقت نمائید تا بیش از قیمت واقعی آن پرداخت ننمائید. فروشگاه آسان استوک می تواند شما را به بهترین نحو مشاوره دهد تا قطعات اصلی وفابریکی با کیفیت خودرو با کمترین قیمت و کمترین اتلاف وقت به دست مشتریان برسد .

© Copyright 2019 All Rights Reserved

All Right’s Reserved | Designed by Nonegar Pardazesh